WPBakery WPBakery Page Builder v3.6.14.1 - en to nl_NL translation catalogue (492 entries)

en: Text
nl_NL: Tekst

en: Text on the button
nl_NL: Tekst op de knop

en: URL (Link)
nl_NL: URL (link)

en: Custom
nl_NL: Aangepaste

en: Background
nl_NL: Achtergrond

en: Color
nl_NL: Kleur

en: Size
nl_NL: Formaat

en: Select button alignment.
nl_NL: Selecteer knop uitlijning

en: Icon
nl_NL: Icoon

en: Enter element ID (Note: make sure it is unique and valid according to %sw3c specification%s).
nl_NL: Vul een optionele ID (zonder hashtag) in voor deze rij. Zorg dat deze rij uniek is, volgens de %sW3C specificatie%s (mag geen spaties bevatten).

en: Extra class name
nl_NL: Extra css klasse

en: Style particular content element differently - add a class name and refer to it in custom CSS.
nl_NL: Voeg een extra CSS klasse toe aan dit element.

en: Advanced on click action
nl_NL: Geavanceerde actie bij klikken

en: CSS box
nl_NL: CSS instellingen

en: Design Options
nl_NL: CSS opties

en: Button
nl_NL: Knop

en: Content
nl_NL: Inhoud

en: Eye catching button
nl_NL: Opvallende knop

en: Width
nl_NL: Breedte

en: No
nl_NL: Nee

en: Top
nl_NL: Boven

en: Bottom
nl_NL: Onder

en: Catch visitors attention with CTA block
nl_NL: Vang de aandacht van bezoekers met het CTA blok

en: 1 column - 1/12
nl_NL: 1 kolom (1/12)

en: 2 columns - 1/6
nl_NL: 2 koloms (1/6)

en: 3 columns - 1/4
nl_NL: 3 koloms (1/4)

en: 4 columns - 1/3
nl_NL: 4 koloms (1/3)

en: 5 columns - 5/12
nl_NL: 5 koloms (5/12)

en: 6 columns - 1/2
nl_NL: 6 koloms (1/2)

en: 7 columns - 7/12
nl_NL: 7 koloms (7/12)

en: 8 columns - 2/3
nl_NL: 8 koloms (2/3)

en: 9 columns - 3/4
nl_NL: 9 koloms (3/4)

en: 10 columns - 5/6
nl_NL: 10 koloms (5/6)

en: 11 columns - 11/12
nl_NL: 11 koloms (11/12)

en: 12 columns - 1/1
nl_NL: 12 koloms (1/1)

en: Responsive Options
nl_NL: Responsive

en: Select column width.
nl_NL: Kies het aantal kolommen.

en: Responsiveness
nl_NL: Responsive instellingen

en: Adjust column for different screen sizes. Control width, offset and visibility settings.
nl_NL: Kies de responsive instellingen, zoals breedte, tussenruimte en verbergen.

en: Column
nl_NL: Kolom

en: If checked, video will be used as row background.
nl_NL: Moet er een video als achtergrond van deze rij worden gebruikt?

en: Yes
nl_NL: Ja

en: None
nl_NL: Geen

en: Image
nl_NL: Afbeelding

en: Select image from media library.
nl_NL: Selecteer afbeelding van media bibliotheek

en: Row ID
nl_NL: Rij ID

en: Enter optional row ID. Make sure it is unique, and it is valid as w3c specification: %s (Must not have spaces)
nl_NL: Vul een optionele ID (zonder hashtag) in voor deze rij. Zorg dat deze rij uniek is, volgens de W3C specificatie: %s (mag geen spaties bevatten).

en: Equal height
nl_NL: Gelijke hoogte kolommen

en: If checked columns will be set to equal height.
nl_NL: Moeten de kolommen van deze rij een gelijke hoogte hebben?

en: Content position
nl_NL: Positie van de inhoud

en: Default
nl_NL: Standaard

en: Middle
nl_NL: Midden

en: Select content position within columns.
nl_NL: Kies de (verticale) positie van de inhoud binnen de kolom.

en: Columns gap
nl_NL: Tussenruimte kolommen

en: Select gap between columns in row.
nl_NL: Kies de tussenruimte tussen de kolommen in de rij.

en: Disable row
nl_NL: Rij uitschakelen

en: If checked the row won't be visible on the public side of your website. You can switch it back any time.
nl_NL: Schakelt de rij (tijdelijk) uit in de frontend van de website.

en: Row
nl_NL: Rij

en: Place content elements inside the row
nl_NL: Plaats inhoud elementen in de rij

en: Row stretch
nl_NL: Rij over hele breedte

en: Stretch row
nl_NL: Achtergrond over hele breedte

en: Stretch row and content
nl_NL: Achtergrond en content over hele breedte

en: Stretch row and content (no paddings)
nl_NL: Achtergrond en content over hele breedte (zonder padding)

en: Select stretching options for row and content (Note: stretched may not work properly if parent container has "overflow: hidden" CSS property).
nl_NL: Kies of de achtergrond en/of content van deze rij moet worden uitgerekt over de gehele breedte van het scherm.

en: Section
nl_NL: Sectie

en: Select content position within section.
nl_NL: Kies de (verticale) positie van de inhoud binnen de sectie.

en: Text Block
nl_NL: Tekst blok

en: A block of text with WYSIWYG editor
nl_NL: Een tekstblok met WYSIWYG bewerker

en: Widget title
nl_NL: Widget titel

en: Flickr ID
nl_NL: Flicker ID

en: To find your flickID visit %s.
nl_NL: Om uw Flickr ID te vinden bezoek %s.

en: Number of photos
nl_NL: Aantal foto's

en: User
nl_NL: Gebruiker

en: Group
nl_NL: Groep

en: Random
nl_NL: Willekeurig

en: Image Gallery
nl_NL: afbeeldingen galerij

en: Responsive image gallery
nl_NL: Responsive afbeeldingen galerij

en: Gallery type
nl_NL: Galerij type

en: Image grid
nl_NL: Afbeeldingen raster

en: Select gallery type.
nl_NL: Selecteer galerij type

en: Disable
nl_NL: Uitschakelen

en: Auto rotate slides each X seconds.
nl_NL: Auto roteer afbeeldingen elke X seconden

en: Images
nl_NL: Afbeeldingen

en: Select images from media library.
nl_NL: Selecteer afbeeldingen vanuit media bibliotheek

en: Image size
nl_NL: Afbeeldingsformaat

en: On click action
nl_NL: Actie bij klikken

en: Link to large image
nl_NL: Link naar afbeelding op volledige grootte

en: Open custom link
nl_NL: Open aangepaste link

en: Select action for click action.
nl_NL: Kies wat er moet gebeuren bij het klikken op het element.

en: Custom links
nl_NL: Aangepaste links

en: Custom link target
nl_NL: Aangepast link doelwit

en: Select where to open  custom links.
nl_NL: Selecteer waar aangepaste links geopend moeten worden

en: Map block
nl_NL: Kaart blok

en: Map height
nl_NL: Kaart hoogte

en: Image Carousel
nl_NL: Afbeelding Carousel

en: Animated carousel with images
nl_NL: Geanimeerd carousel met afbeeldingen

en: Horizontal
nl_NL: Horizontaal

en: Vertical
nl_NL: Verticaal

en: Slider speed
nl_NL: Slider snelheid

en: Slides per view
nl_NL: Slides per weergave

en: Slider autoplay
nl_NL: Slider auto afspelen

en: Hide pagination control
nl_NL: Verberg pagination bestuur

en: Hide prev/next buttons
nl_NL: Verberg vorige/volgende knoppen

en: Partial view
nl_NL: Gedeeltelijke weergave

en: Title
nl_NL: Titel

en: Informational
nl_NL: Informatief

en: Warning
nl_NL: Waarschuwing

en: Success
nl_NL: Succes

en: Error
nl_NL: Fout

en: Message Box
nl_NL: Bericht kader

en: Notification box
nl_NL: Meldingskader

en: Message text
nl_NL: Bericht tekst

en: Animated pie chart
nl_NL: Geanimeerd cirkeldiagram

en: Units
nl_NL: Eenheden

en: Select pie chart color.
nl_NL: Selecteer Cirkeldiagram kleur.

en: Posts Slider
nl_NL: Berichten Slider

en: Slider with WP Posts
nl_NL: Slider met WP berichten

en: Select slider type.
nl_NL: Selecteer slider type.

en: Post types
nl_NL: Post type

en: Description
nl_NL: Beschrijving

en: No description
nl_NL: Geen beschrijving

en: Teaser (Excerpt)
nl_NL: Voorproef (Uittreksel)

en: Output post title?
nl_NL: Bericht titel tonenh?

en: If selected, title will be printed before the teaser text.
nl_NL: Indien geselecteerd, zal de titel voordat de teaser tekst getoond.

en: Link to post
nl_NL: Link naar bericht

en: Link to bigger image
nl_NL: Link naar groter formaat afbeelding

en: No link
nl_NL: Geen link

en: Enter links for each slide here. Divide links with linebreaks (Enter).
nl_NL: Voer links in voor iedere slider afbeelding. Scheid links met een lijnbreuk (Enter).

en: Thumbnail size
nl_NL: Thumbnail formaat

en: Post/Page IDs
nl_NL: Bericht/Pagina ID's

en: Categories
nl_NL: Categorieën

en: Order by
nl_NL: Sorteer op

en: Date
nl_NL: Datum

en: Author
nl_NL: Auteur

en: Modified
nl_NL: Bijgewerkt

en: Comment count
nl_NL: Aantal reacties

en: Menu order
nl_NL: Menu volgorde

en: Select how to sort retrieved posts. More at %s.
nl_NL: Selecteer hoe u berichten wilt ophalen. Meer in %s.

en: Descending
nl_NL: Aflopend

en: Ascending
nl_NL: Oplopend

en: Custom Color
nl_NL: Aangepaste kleur

en: Progress Bar
nl_NL: Voortgangsbalk

en: Animated progress bar
nl_NL: Geanimeerde Voortgangsbalk

en: Select bar background color.
nl_NL: Selecteer achtergrondkleur voor de balk

en: Select custom background color for bars.
nl_NL: Selecteer aangepaste achtergrond kleur voor de balken.

en: Options
nl_NL: Opties

en: Horizontal separator line
nl_NL: Horizontale scheidingslijn

en: Element width
nl_NL: Element breedte

en: Single Image
nl_NL: Afbeelding

en: Simple image with CSS animation
nl_NL: Simpele afbeelding met CSS animatie

en: Image alignment
nl_NL: Afbeelding uitlijning

en: Select image alignment.
nl_NL: Selecteer afbeelding uitlijning

en: Zoom
nl_NL: Inzoomen

en: Image link
nl_NL: Afbeeldingslink

en: Link Target
nl_NL: Link doelwit

en: Separator with Text
nl_NL: Separator met tekst

en: Horizontal separator line with heading
nl_NL: Horizontale scheidingslijn met titel

en: Title position
nl_NL: titel positie

en: Select title location.
nl_NL: selecteer titel locatie

en: Toggle title
nl_NL: Schakel titel

en: Toggle content
nl_NL: Schakel inhoud

en: Toggle block content.
nl_NL: Schakel blok inhoud

en: Default state
nl_NL: Standaard stand

en: Closed
nl_NL: Gesloten

en: Open
nl_NL: Geopend

en: Select "Open" if you want toggle to be open by default.
nl_NL: Selecteer "Open" als u wilt schakelen naar standaard open zijn.

en: Toggle element for Q&A block
nl_NL: Schakel element voor Q&A blok

en: Video Player
nl_NL: Video speler

en: Embed YouTube/Vimeo player
nl_NL: Embed YouTube/Vimeo speler

en: Small
nl_NL: Klein

en: Large
nl_NL: Groot

en: Section 1
nl_NL: Sectie 1

en: Section 2
nl_NL: Sectie 2

en: Target
nl_NL: Doel

en: Select button size.
nl_NL: Selecteer knop formaat

en: Click edit button to change this text.
nl_NL: Klik op knop bewerken om deze tekst te wijzigen

en: Button position
nl_NL: Knop positie

en: Google+ Button
nl_NL: Google+ knop

en: Social
nl_NL: Sociaal

en: Recommend on Google
nl_NL: Aangeraden door Google

en: Button size
nl_NL: Knop formaat

en: Standard
nl_NL: Standaard

en: Tall
nl_NL: Lang

en: Annotation
nl_NL: Aantekening

en: Bubble
nl_NL: Ballon

en: Tab ID
nl_NL: Tabblad ID

en: Tabbed content
nl_NL: Tabblad inhoud

en: Auto rotate tabs each X seconds.
nl_NL: Auto roteer tabbladen elke X seconden.

en: Tab 1
nl_NL: Tabblad 1

en: Tab 2
nl_NL: Tabblad 2

en: Auto rotate slides
nl_NL: Auto roteer sliderafbeeldingen

en: Show all
nl_NL: Toon alles

en: Show filter
nl_NL: Toon Filter

en: Meta value
nl_NL: Meta waarde

en: Offset
nl_NL: Extra ruimte (links)

en: Exclude
nl_NL: Uitsluiten

en: All
nl_NL: Alles

en: %sCreate new%s template or %smodify selected%s. Predefined templates will be cloned.
nl_NL: %sNieuw%s sjabloon of %swijzig%s huidig sjabloon. Vooringestelde sjablonen zullen worden gekopieerd.

en: Same window
nl_NL: Zelfde scherm

en: New window
nl_NL: Nieuw scherm

en: Grey
nl_NL: Grijs

en: Blue
nl_NL: Blauw

en: Turquoise
nl_NL: Turkoois

en: Green
nl_NL: Groen

en: Orange
nl_NL: Oranje

en: Red
nl_NL: Rood

en: Black
nl_NL: Zwart

en: Address book icon
nl_NL: Adresboek icoon

en: Alarm clock icon
nl_NL: Alarmklok icoon

en: Anchor icon
nl_NL: Anker icoon

en: Application Image icon
nl_NL: Applicatie afbeelding icoon

en: Arrow icon
nl_NL: Pijl icoon

en: Asterisk icon
nl_NL: Sterretje icoon

en: Hammer icon
nl_NL: Hamer icoon

en: Balloon icon
nl_NL: Ballon icoon

en: Balloon Buzz icon
nl_NL: Ballon tril icoons

en: Balloon Facebook icon
nl_NL: Ballon Facebook icoon

en: Balloon Twitter icon
nl_NL: Ballon Twitter icoon

en: Battery icon
nl_NL: Batterij icoon

en: Binocular icon
nl_NL: Verrekijker icoon

en: Document Excel icon
nl_NL: Excel document icoon

en: Document Image icon
nl_NL: Afbeelding document icoon

en: Document Music icon
nl_NL: Muziek document icoon

en: Document Office icon
nl_NL: Office document icoon

en: Document PDF icon
nl_NL: PDF document icoon

en: Document Powerpoint icon
nl_NL: Powerpoint document icoon

en: Document Word icon
nl_NL: Word document icoon

en: Bookmark icon
nl_NL: Voeg toe aan favorieten icoon

en: Camcorder icon
nl_NL: Camcorder icoon

en: Camera icon
nl_NL: Camera icoon

en: Chart icon
nl_NL: Grafiek icoon

en: Chart pie icon
nl_NL: Cirkeldiagram icoon

en: Clock icon
nl_NL: Klok icoon

en: Fire icon
nl_NL: Vuur icoon

en: Heart icon
nl_NL: Hartje icoon

en: Mail icon
nl_NL: Post icoon

en: Play icon
nl_NL: Speel icoon

en: Shield icon
nl_NL: Schild icoon

en: Video icon
nl_NL: Video icoon

en: Button type
nl_NL: Knop type

en: Select button type.
nl_NL: Selecteer knop type

en: Pinterest button
nl_NL: Pinterest knop

en: No count
nl_NL: Geen telling

en: Select button layout.
nl_NL: Selecteer knop layout

en: Tweetmeme Button
nl_NL: Tweetmeme knop

en: Structure
nl_NL: Structuur

en: Enter your HTML content.
nl_NL: Voor uw HTML inhoud in.

en: Accordion
nl_NL: Accordeon

en: If you wish to style particular content element differently, then use this field to add a class name and then refer to it in your css file.
nl_NL: Wilt u bepaalde elementen anders opmaken, gebruik dan dit veld om een aparte class toe te voegen en verwijs hierna in een aangepast css bestand.

en: Tabs
nl_NL: Tabbladen

en: WordPress Widgets
nl_NL: Wordpress Widgets

en: A monthly archive of your sites posts
nl_NL: Een maandelijks archief van uw websites berichten

en: What text use as a widget title. Leave blank to use default widget title.
nl_NL: Welke tekst te gebruiken als widget titel. Laat leeg om de standaard widget titel te gebruiken.

en: Show post counts
nl_NL: Toon bericht telling

en: A calendar of your sites posts
nl_NL: Een kalender van uw websites berichten

en: A list or dropdown of categories
nl_NL: Een lijst of drop down met categoriën

en: Show hierarchy
nl_NL: Toon hiërarchie

en: Use this widget to add one of your custom menus as a widget
nl_NL: Gebruik deze widget om een aangepast menu toe te voegen als widget

en: All Links
nl_NL: Alle Links

en: Your blogroll
nl_NL: Uw Blogrol

en: Link Category
nl_NL: Link Categorie

en: Link title
nl_NL: Link titel

en: Link rating
nl_NL: Link waardering

en: Show Link Image
nl_NL: Toon Link afbeelding

en: Show Link Name
nl_NL: Toon Link Naam

en: Show Link Description
nl_NL: Toon Link Beschrijving

en: Show Link Rating
nl_NL: Toon Link Waardering

en: Number of links to show
nl_NL: Aantal links om te weergeven

en: Log in/out, admin, feed and WordPress links
nl_NL: Log in/uit, admin, feed en WordPress links

en: Your sites WordPress Pages
nl_NL: Uw Wordpress Widgets Paginas

en: Page title
nl_NL: Pagina titel

en: Page order
nl_NL: Pagina volgorde

en: Page ID
nl_NL: Pagina ID

en: The most recent posts on your site
nl_NL: De meest recente berichten op uw website

en: Display post date?
nl_NL: Bericht datum weergeven?

en: The most recent comments
nl_NL: De meest recente reacties

en: Entries from any RSS or Atom feed
nl_NL: Inzendingen van elke RSS of Atom feed

en: Enter the RSS feed URL.
nl_NL: Voer de RSS feed URL in.

en: Items
nl_NL: Artikelen

en: 10 - Default
nl_NL: 10 - Standaard

en: Display item author if available?
nl_NL: Toon artikel auteur indien beschikbaar?

en: Display item date?
nl_NL: Toon artikel datum?

en: A search form for your site
nl_NL: Een zoekformulier voor uw site

en: Your most used tags in cloud format
nl_NL: Uw meest gebruikte tags in wolk format

en: Taxonomy
nl_NL: Taxonomie

en: Arbitrary text or HTML
nl_NL: Willekeurige tekst of HTML

en: About
nl_NL: Over

en: Add Elements
nl_NL: Elementen toevoegen

en: Add new element or start with a template.
nl_NL: Voeg een nieuw element toe of gebruik een sjabloon.

en: Rows and Columns
nl_NL: Rijen en kolommen

en: No Gravity forms found.
nl_NL: Geen Gravity formulieren gevonden.

en: Select a form to display.
nl_NL: Selecteer een formulier om te weergeven.

en: Gravity Form
nl_NL: Gravity Formulier

en: Place Gravity form
nl_NL: Plaats Gravity Formulier

en: Form
nl_NL: Formulier

en: Select a form to add it to your post or page.
nl_NL: Selecteer een formulier om het aan uw bericht of pagina toe te voegen.

en: Display Form Title
nl_NL: Formulier titel weergeven

en: Would you like to display the forms title?
nl_NL: Wilt u de formulier titel weergeven?

en: Display Form Description
nl_NL: Weergeef formulier beschrijving

en: Would you like to display the forms description?
nl_NL: Wilt u de formulier beschrijving weergeven?

en: Enable AJAX?
nl_NL: AJAX inschakelen?

en: Enable AJAX submission?
nl_NL: AJAX indiening inschakelen?

en: Tab Index
nl_NL: Tabblad Index

en: (Optional) Specify the starting tab index for the fields of this form. Leave blank if you're not sure what this is.
nl_NL: (Optioneel) Geef het eerste tabblad index voor de velden van dit formulier. Laat leeg als u niet zeker weet wat dit is.

en: Settings
nl_NL: Instellingen

en: Add/remove picture
nl_NL: Afbeelding toevoegen/verwijderen

en: Finish Adding Images
nl_NL: Afbeeldingen toevoegen afronden

en: Add Image
nl_NL: Voeg afbeelding toe

en: Add Images
nl_NL: Voeg afbeeldingen toe

en: Frontend Editor
nl_NL: Frontend editor

en: Classic Mode
nl_NL: WordPress editor

en: Enter template name you want to save.
nl_NL: Voer de naam in voor het sjabloon.

en: Confirm deleting "{template_name}" template, press Cancel to leave. This action cannot be undone.
nl_NL: Bevestig dat u het "{template_name}" sjabloon wilt verwijderen. Druk op annuleren om te annuleren. Deze actie kan niet ongedaan worden gemaakt.

en: Press OK to delete section, Cancel to leave
nl_NL: Klik OK om deze sectie te verwijderen, of klik op annuleren.

en: Drag and drop me in the column
nl_NL: Drag & drop mij in de kolom

en: Press OK to delete "{tab_name}" tab, Cancel to leave
nl_NL: Klik OK om "{tab_name}" te verwijderen, of klik op annuleren

en: Please enter new tab title
nl_NL: Voer een nieuwe titel in voor de tab

en: Press OK to delete "{tab_name}" section, Cancel to leave
nl_NL: Klik OK om de "{tab_name}" sectie te verwijderen, of klik op annuleren

en: Please enter new section title
nl_NL: Voer een nieuwe titel in voor de sectie

en: Error. Please try again.
nl_NL: Er ging iets fout, probeer het opnieuw.

en: If you close this window all shortcode settings will be lost. Close this window?
nl_NL: Als u dit venster sluit, gaan alle shortcode-instellingen verloren. Wilt u dit venster sluiten?

en: Select element type
nl_NL: Selecteer type element

en: Media gallery
nl_NL: Media galerij

en: Element settings
nl_NL: Element instellingen

en: Add tab
nl_NL: Tab toevoegen

en: Are you sure you want to convert to new version?
nl_NL: Weet u zeker dat u wilt bijwerken naar een nieuwe versie?

en: Loading...
nl_NL: Laden...

en: Set Image
nl_NL: Stel afbeelding in

en: Loop settings
nl_NL: Loop instellingen

en: Wrong row layout format! Example: 1/2 + 1/2 or span6 + span6.
nl_NL: Foutief formaat voor deze rij! Voorbeeld: 1/2+1/2 of span6 + span6

en: Row background color
nl_NL: Rij achtergrond kleur

en: Row background image
nl_NL: Achtergrond afbeelding voor rijen

en: Column background color
nl_NL: Kolom achtergrondkleur

en: Column background image
nl_NL: Kolom achtergrond afbeelding

en: New template successfully saved.
nl_NL: Sjabloon succesvol opgeslagen.

en: Template is empty: There is no content to be saved as a template.
nl_NL: Sjabloon is leeg: er is niets op om te slaan als sjaloon.

en: Page settings updated!
nl_NL: Pagina instellingen bijgewerkt.

en: %s saved!
nl_NL: %s opgeslagen.

en: %s deleted!
nl_NL: %s verwijderd.

en: Update
nl_NL: Bijwerken

en: Wrong name for shortcode:%s. Name required
nl_NL: Foutieve naam voor shortcode: %s. Naam is verplicht

en: Wrong base for shortcode:%s. Base required
nl_NL: Foutieve base voor shortcode: %s. Base is verplicht

en: Wrong attribute for '%s' shortcode. Attribute 'param_name' required
nl_NL: Foutief attribuut voor '%s' shortcode. Attribuut 'param_name' is verplicht

en: Wrong setting_name for shortcode:%s. Base can't be modified.
nl_NL: Foutieve setting_name voor shortcode: %s. Base kan niet gewijzigd worden.

en: Edit
nl_NL: Bewerken

en: Edit with WPBakery Page Builder
nl_NL: Visuele editor

en: Tablet landscape mode
nl_NL: Tablet landschapsmodus

en: Tablet portrait mode
nl_NL: Tablet portretmodus

en: Redo
nl_NL: Opnieuw

en: Undo
nl_NL: Ongedaan maken

en: Page settings
nl_NL: Pagina instellingen

en: Add new element
nl_NL: Element toevoegen

en: Templates
nl_NL: Sjablonen

en: Access denied
nl_NL: Toegang geweigerd

en: Save current layout as a template
nl_NL: Sla huidige pagina op als template

en: Template name
nl_NL: Naam van sjabloon

en: Save Template
nl_NL: Opslaan

en: Save layout and reuse it on different sections of this site.
nl_NL: Sla deze pagina op als sjabloon voor vaker gebruik in de website.

en: Add template
nl_NL: Kies sjabloon

en: My Templates
nl_NL: Sjablonen

en: Append previously saved template to the current layout.
nl_NL: Voeg een eerder opgeslagen sjabloon toe aan deze pagina.

en: Cancel
nl_NL: Annuleren

en: Comma separated categories names
nl_NL: Komma gescheiden categorie namen

en: Save Changes
nl_NL: Opslaan

en: Drag row to reorder
nl_NL: Drag/versleep de rij om te her-ordenen

en: Required value
nl_NL: Verplichte waarde

en: General Settings
nl_NL: Algemene instellingen

en: Custom CSS
nl_NL: Aangepaste CSS

en: Product License
nl_NL: Product Licentie

en: Main accent color
nl_NL: Hoofd accent kleur

en: Hover color
nl_NL: Hover kleur

en: Call to action background color
nl_NL: Call to action achtergrond kleur

en: Google maps background color
nl_NL: Google maps achtergrond kleur

en: Post slider caption background color
nl_NL: Berichten slider caption achter grond kleur

en: Progress bar background color
nl_NL: Voortgang balk achtergrond kleur

en: Separator border color
nl_NL: Divider border kleur

en: Tabs navigation background color
nl_NL: Tabbladen navigatie achtergrond kleur

en: Active tab background color
nl_NL: Actieve tab achtergrond kleur

en: Disable responsive content elements
nl_NL: Schakel responsive inhoud uit

en: Use custom design options
nl_NL: Gebruik aangepaste design opties

en: Elements bottom margin
nl_NL: Elementen bottom margin

en: Grid gutter width
nl_NL: Breedte grid goot

en: Mobile screen width
nl_NL: Mobiele schermen breedte

en: Paste your CSS code
nl_NL: Plak de CSS code hier

en: Are you sure you want to reset to defaults?
nl_NL: Weet u zeker dat u wilt herstellen naar de standaard instellingen?

en: Enable
nl_NL: Inschakelen

en: Invalid Margin value.
nl_NL: Ongeldige marge waarde

en: Invalid Gutter value.
nl_NL: Ongeldige goot waarde

en: Invalid "Responsive max" value.
nl_NL: Ongeldige "Responsive max" waarde.

en: Something went wrong: js_composer_front_custom.css could not be created.
nl_NL: Er is iets misgegaan: js_composer_front_custom.css kon niet worden aangemaakt.

en: js_composer_front_custom.css could not be created. Connection error.
nl_NL: js_composer_front_custom.css kan niet worden gemaakt. Verbindingsfout.

en: js_composer_front_custom.css could not be created. Cannot write custom css to "%s".
nl_NL: js_composer_front_custom.css kan niet worden gemaakt. Kan aangepaste css niet schrijven naar "% s".

en: js_composer_front_custom.css could not be created. Problem with access.
nl_NL: js_composer_front_custom.css kan niet worden gemaakt. Probleem met toegang.

en: Something went wrong: custom.css could not be created.
nl_NL: Er is iets misgegaan: custom.css kon niet worden aangemaakt.

en: custom.css could not be created. Connection error.
nl_NL: custom.css kan niet worden gemaakt. Verbindingsfout.

en: custom.css could not be created. Problem with access.
nl_NL: custom.css kan niet worden gemaakt. Probleem met toegang.

en: Edit %s
nl_NL: Bewerk %s

en: Clone %s
nl_NL: Kopieer %s

en: Delete %s
nl_NL: Verwijder %s

en: Append to this %s
nl_NL: Toevoegen aan deze %s

en: Prepend to this %s
nl_NL: Vooraan toevoegen aan deze %s

en: Edit this %s
nl_NL: Bewerk deze %s

en: Clone this %s
nl_NL: Kopieer deze %s

en: Delete this %s
nl_NL: Verwijder deze %s

en: Append to this column
nl_NL: Toevoegen aan deze kolom

en: Prepend to this column
nl_NL: Vooraan toevoegen aan deze kolom

en: Edit this column
nl_NL: Kolom bewerken

en: View stream on flickr
nl_NL: Bekijk stream op flickr

en: Add images
nl_NL: Voeg afbeeldingen toe

en: Custom layout
nl_NL: Aangepaste layout

en: Add column
nl_NL: Kolom toevoegen

en: Delete this row
nl_NL: Verwijder deze rij

en: Edit this row
nl_NL: Bewerk deze rij

en: Clone this row
nl_NL: Kopieer deze rij

en: Toggle row
nl_NL: Inklappen/uitklappen

en: Add image
nl_NL: Voeg afbeelding toe

en: Error! Can't connect to filesystem
nl_NL: Fout! Kan geen verbinding maken met bestandssysteem

en: Contact Form 7
nl_NL: Contact form 7

en: Place Contact Form7
nl_NL: Plaats Contact Form7

en: Select contact form
nl_NL: Selecteer een contactformulier

en: Choose previously created contact form from the drop down list.
nl_NL: Kies een eerder gemaakt formulier uit het drop down menu.

en: Layer Slider
nl_NL: Slider laag

en: Place LayerSlider
nl_NL: Plaats Slider laag

en: LayerSlider ID
nl_NL: Slider laag ID

en: Select your LayerSlider.
nl_NL: Selecteer uw Slider laag

en: Revolution Slider
nl_NL: Revolutie Slider

en: Place Revolution slider
nl_NL: Plaats Revolutie Slider

en: Select your Revolution Slider.
nl_NL: Selecteer uw revolutie slider

en: Columns
nl_NL: Kolommen

en: Designates the ascending or descending order. More at %s.
nl_NL: Bepaalt de oplopende of aflopende volgorde. Meer op% s.

en: Order
nl_NL: Sorteer

en: Added
nl_NL: Toegevoegd

en: CSS Animation
nl_NL: CSS animatie

en: Top to bottom
nl_NL: Van boven naar beneden

en: Bottom to top
nl_NL: Van beneden naar boven

en: Left to right
nl_NL: Links naar rechts

en: Right to left
nl_NL: Rechts naar links

en: Appear from center
nl_NL: Verschijn vanuit midden

en: Select type of animation for element to be animated when it "enters" the browsers viewport (Note: works only in modern browsers).
nl_NL: Selecteer het type animatie voor dit element, wanneer het in beeld komt (let op: werkt alleen in moderne browsers).

en: Animate it
nl_NL: Toon animatie

en: Default value from width attribute
nl_NL: Standaard waarde in breedte instelling

en: Inherit from smaller
nl_NL: Overnemen van kleiner

en: No offset
nl_NL: Geen extra ruimte

en: Border style
nl_NL: Type rand (lijn)

en: Border radius
nl_NL: Lijn hoekafronding

en: Box controls
nl_NL: Versimpelde weergave

en: Simplify controls
nl_NL: Gebruik versimpelde weergave

en: Theme defaults
nl_NL: Thema standaard

en: Cover
nl_NL: Bedek

en: Contain
nl_NL: Houdt in

en: No Repeat
nl_NL: Geen herhaling

en: Build query
nl_NL: Query opbouwen

en: Manage options
nl_NL: Beheer opties

en: Close
nl_NL: Sluiten

en: Add row
nl_NL: Rij toevoegen

en: Drag to reorder
nl_NL: Drag/versleep om te her-ordenen

en: %s/12 width
nl_NL: %s/12 breedte

en: A/B block
nl_NL: A/B blok

en: Comma
nl_NL: Komma

en: Read more
nl_NL: Meer lezen

en: Select URL
nl_NL: Selecteer URL

en: Loading, please wait...
nl_NL: Laden, even geduld aub..

en: Crunching...
nl_NL: Verkleinen...

en: Other
nl_NL: Overige

en: Element Title
nl_NL: Element titel

en: Enter element title.
nl_NL: Voer de titel van het element in.

en: Save changes
nl_NL: Opslaan

en: Save as template
nl_NL: Opslaan als sjabloon.

en: Save as Element
nl_NL: Bewaar als element

en: Search template by name
nl_NL: Zoek template op naam

en: Element Settings
nl_NL: Element instellingen

en: You have blank page
nl_NL: Dit is een lege pagina.

en: Start adding content or templates
nl_NL: Start door het toevoegen van elementen (zie onder).

en: Add Element
nl_NL: Element toevoegen

en: Add element
nl_NL: Element toevoegen

en: Add text block
nl_NL: Tekstblok toevoegen

en: Add Text Block
nl_NL: Tekstblok toevoegen

en: Page Settings
nl_NL: Pagina instellingen

en: Custom CSS settings
nl_NL: Aangepaste CSS instellingen

en: Enter custom CSS (Note: it will be outputted only on this particular page).
nl_NL: Voer hier extra CSS code toe (let op: dit zal alleen werken op de huidige pagina).

en: Row Layout
nl_NL: Rij weergave

en: Select row layout from predefined options.
nl_NL: Kies een vooringestelde layout.

en: Change particular row layout manually by specifying number of columns and their size value.
nl_NL: Maak een eigen verdeling, bijvoorbeeld 1/2 + 1/2, of 1/4 + 3/4.

en: Drag and Drop
nl_NL: Slepen en neerzetten

en: Settings options
nl_NL: Instellingen

en: Device
nl_NL: Apparaat

en: Hide on device?
nl_NL: Verbergen

en: Inherit from default
nl_NL: Overnemen van standaard

en: Permalink to %s
nl_NL: Permalink naar %s

en: Empty section. Edit page to add content here.
nl_NL: Lege sectie. Bewerk pagina om inhoud hier toe te voegen.

en: Item
nl_NL: Artikel

en: Nothing found.
nl_NL: Niets gevonden
